!! LAYOUT BY TANGLENDS.BLOG.CZ !!
---
DŮLEŽITÉ - KONTROLA SB!!

(Můj) nejoblíbenější song - Super Bass

CELKOVÁ NÁVŠTĚVNOST - 1809 LIDÍ

Červenec 2013

Jsem v Klatovech!!

27. července 2013 v 21:21 | KateNecky |  Blog and me
Tadadadadá ! :D Jsem opět v Klatovech. Přijeli jsme dneska asi ve čtyři nebo tak.. jsme tu do úterý. Dneska večer vás na NTB oběhnu ale nějaký článek vám přidám asi až ve středu. Myslim si že asi tu moc nebude čas.. každopádně tady máte dvě moje fotky a fotku naměstí. Je bohužel obrácená ale nedá se nic dělat. Fotila jsem je asi před čtvrt hodinkou.. snad vám to nevadí že jsem zas pryč ale.. jsou prázdniny.

My photos :DD

23. července 2013 v 21:24 | KateNecky |  Blog and me
Popravdě.. Vůbec, ale vůbec jsem nevěděla co mám přidat. Dnes mám den kdy mě nic nebaví a nudím se. Tak jsem nafotila pár foteček (svých :DD) na kterých vypadám jako kokoska.. Mimochodem je mi téměř dvanáct :DD Ale hlavně ať vás to nějak neodradí.. nebojte, nechovám se dětsky :D
Každopádně.. to bych nebyla já kdybych pro vás jako vždy neměla info :D Tentokrát mám jen menší.. věci.
1) Klatovy = Fotky vám sem přidám do konce týdne (do neděle). Každopádně možná (tak na 50%) zase někam pojedeme.. a to v pátek. Nikam do zahraničí, jen v ČR. Ale uvidíme. Ale to je jedno.. prostě fotky z Klatov vám sem dám co nejdřív!
2) Letní povídka = Mám pro vás takovou letní povídku. Měla jsem jí začít psát a zveřejňovat už od 1.července asi tak 4x týdně.. Ale nestihlo se to. Teď mám jednu kapitolu a chci se jenom zeptat - bavila by vás letní povídka? Zveřejňovala bych jí od 1.srpna do konce prázdnin tedy do 31.srpna. Kapitolová. Originální. Takže..?? :D
Tak a teď ty fotky.. jestli jste to info přeskočili tak kvůli tomu nebudu vyvádět jen mi prosím napište jak s tou povídkou, jestli byste jí četli nebo ne ;) Tak dost kecání, koukněte na fotky :DD

One Direction - Best Song Ever

22. července 2013 v 19:41 | KateNecky |  Music
Pane bože! To je.. neskutečně dokonalé! Pustila jsem si to už dvakrát a cítím že to musím vidět znovu! Ááááááá nic úžasnějšího snad není. Oni jsou takový cvoci :DD :333 Prostě.. dokonalý, dokonalý.. vážně nevím jak to říct, to se ani nedá vyjádřit! Je to ještě mnooohem lepší než jsem čekala.. Ten Zayn :33 Nebo Liam :DD Okamžitě to musíte vidět!

Best Song Ever - 1 day to go

22. července 2013 v 0:06 | KateNecky |  One Direction - Videos
Bože.. nedokážu myslet na nic jiného! Jak já se těším..! Už zítra to vyjde! Teda vlastně dneska, koukám že už je půlnoc :DD Ten klip vypadá čím dál víc.. DOKONALE! Vážně se nemůžu dočkat až ho uvidím celý! Asi si ho budu pouštět celý den dokola! :DD :33 Furt mě dostává Zayn, vypadá jako ženská vážně dokonale :33 Řekla bych že Zayn a Niall mají nejlepší převleky :DD A Harrymu ten účes sluší podle mě možná i víc než ten co má ve skutečnosti.. :D Ale to je jedno, zkoukněte video! Nevím jak vy, ale já jsem prostě přenadšená!

Best Song Ever - 2 days to go

21. července 2013 v 15:57 | KateNecky |  One Direction - Videos
ÁÁÁ! Zayn! Já prostě nemůžu, kdybych nevěděla že to je on asi bych to nepoznala.. vypadá tak sexxyyy :DD Nemůžu se dočkat toho klipu, rozhodně to bude bombááá! :D Už jen dva dny!! :33

Neon Jungle - Trouble

19. července 2013 v 15:26 | KateNecky |  Music
This is BEST SONG EVER!! Prostě.. nejúžasnější písnička jaká může být! Odteď moje úplně nejoblíbenější. Jinak Demi Lovato vyšla taky nová písnička, lépe řečeno videoklip.. takže zítra zveřejním ;) Jo a ještě k objednávkám.. mám jich už sedm a vůbec nevím jak to stihnu udělat, zvlášť když mě jeden člověk nehorázně otravuje s jedním coverem :DD Bez urážky, ale tohle mě jako vážně nasere :D Ale nechci být vulgární :DD A když jsme u těch coverů.. tak k musice a všem těmhle věcem si je dělám sama, takže hlavně nekopírovat. A teď (jelikož pár lidí moc nepíše do komentáře to o co vlastně hlavně ve článku jde) mám dvě otázky:
1) Jak se máte?
2) A co říkáte na novou písničku od Neon Jungle?

Grafika na přání

16. července 2013 v 19:00 | KateNecky
Včera jsem procházela tenhle blog a.. jsem naprosto znechucená! Můj blog je hroznej. A teď nemyslím vzhled.. ale články. Furt samý info. Pořád! Já se vám fakt omlouvám lidi, vůbec si to neuvědomuju.. strašně mě to mrzí. A k té Nicki Minaj.. uznávám že to není nejlepší zpěvačka. Já to vím, v tom článku jsem se jen nechala hold moc unést.. každopádně.. budu se snažit kvalitu a počet článků zlepšit. Blog mám půl roku a zatím jsem přidala jen 87 článků.. božínku..
Ale teď už tomuto článku. Je to objednání grafiky. Poslední dobou mě grafika hroozně baví. Takže jsem se rozhodla jí dělat na přání, zvládám vlastně všechnu. Layouty i nastavuji. Pokud byste grafiku kterou chcete v seznamu nenašli, můžete mi napsat na email One-Direction-Various@seznam.cz a pokud to zvládnu tak to udělám ;) A chci upozornit pokud mi zadáte nějaké téma ke kterým nenajdu vhodné fotky a vy mi vhodné fotky taky nepošlete tak vám grafiku s tím tématem bohužel neudělám.. A teď důležitá informace: u layoutů musíte vyplnit jestli chcete nastavit layout nebo si ho nastavíte sami. Pokud si ho nastavíte sami, musíte uvést email protože vám na něj pošlu vše potřebné k nastavení! Pokud ho chcete nastavit ode mě není nutné email vyplňovat. A ještě jedna maličkost - NEDĚLÁM BLENDY!!!
Seznam grafiky, kterou si můžete objednat (pro náhled jak grafiku dělám klikněte na text):
Avatary
Covery
Oddělovače
Ikonky
Rozvrhy
Colorizace
Vizitky
• Bannery
• PNG
Layouty
PNG tvary
A teď objednávka a dotazník.. Všechny "dotazníky" co najdete níž musíte odeslat do komentářů! Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
DOTAZNÍK O VÁS
*1) Přezdívka (jméno)
*2) Blog
3) Věk
4) Email
OBJEDNÁVKA
*1) Typ grafiky (výběr + ukázku máte nahoře)
*2) S čím/kým? (pokud máte fotku nebo obrázek, můžete poslat odkaz/y)
*3) Možství (layout dělám jen 1x jinak ostatní max. 15x)
8) Text
9) Zvláštní přání
*10) Chcete napsat na grafiku můj zdroj, nebo ho budete dávat do každého článku, kde mou grafiku použijete? (nevztahuje se na layouty)
+..
+ V PŘÍPADĚ OBJEDNÁVÁNÍ PNG TVARU
*1) Tvar

+ V PŘÍPADĚ OBJEDNÁVÁNÍ LAYOUTU
*1) Chcete udělat i ikonku, popisky atd..?
*2) Popište jak si layout představujete
*3) Chcete layout nastavit?

+ V PŘÍPADĚ OBJEDNÁNÍ VIZITKY
*1) Rozměry, co na ní nebude atd.. (zkrátka jí celou popište)
Tak to je vše. Až bude grafika hotová tak se vám ozvu buď na blog nebo na email. A nebo pro jistotu na oboje :D
Upozorňuji, že pokud neuvedete zdroj nebo ho z grafiky smažete, tak nahlašuji. Pokud si grafiku u mě objednáte víckrát jak 4x tak nemusíte dávat zdroj do článku ale stačí dát do menu mojí ikonku.
HLAVNĚ NEVYDÁVEJTE GRAFIKU ZA SVOU!!

Timetable - Nicki #001

16. července 2013 v 14:37 | KateNecky |  Timetable´s with Nicki Minaj
Tak jsem udělala černobílý rozvrh s Nicki. Ne že bych byla kdovíjak nadšená, ale myslím že ujde. Jediná vada je ta že jsem ho udělala jenom na šest hodin :( Ale kdyby někdo chtěl tak si ho samozřejmě může vytisknout a použít..
KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!
.. nebo si přečtěte *pravidla kopírování*

Nicki Minaj - Pound The Alarm

15. července 2013 v 16:04 | KateNecky |  Music
Čáu lidičky mí zlatý.. tak co jak se vám daří?? Už jsem se vrátila z těch Klatov.. Vlastně už v sobotu, ale VŮBEC jsem neměla čas se ozvat. Ty diaries jsme nakonec netočily, protožee Kristýna prostě nechtěla a buďte si jistí že jsem jí do toho fakt nutila. A sorry, ale sama jsem to prostě točit nechtěla. Ale teď k písničce. Netušila jsem co jiného přidat tak přidávám toto. Písnička je naprosto ÚŽASNÁ! A nebojte videoklip není nějaký.. nevhodný :D Hlavně si to poslechněte celý, né aby vás odradil začátek! :DD Takže poslouchejte a já jdu dělat úpravy na blogu :D

4.7.2013 - Změna blogu

4. července 2013 v 15:52 | KateNecky |  Blog and me
Tak co, jak si užíváte prázdniny?? Já skvěle.. popravdě.. zatím jsem jen byla v jednom krytém bazénu.. ale není divu, že jsem pořád doma.. Teda byla jsem dvakrát na procházce (sama bohužel :D).. no vlastně to je kvůli počasí. Nevím jak u vás, ale tady se to furt střídá. Jeden den je strašné horko, a druhý den se vzbudím a klepu se zimou, protože se vždycky hrozně ochladí. Hrozně bych chtěla na nějaké přírodní koupaliště ale.. jak má být ta voda asi teplá když je 3 dny hrozné horko, voda se konečně trochu ohřeje a potom je najednou zima? Počasí bohužel neporučíme. Každopádně od pondělí by mělo alespoň svítit sluníčko a být nějakých 23-24°C tak snad.. ?
Ale teď dost o počasí. Už takhle ho mám plné zuby. Snad to bude příští týden lepší, protože jestli ne, tak si to v Klatovech vlastně moc neužiju. Kdo by chtěl v zimě lítat celý den po městě??? Ale jak jsem řekla, dost o počasí. Určitě jste si všimli nového layoutu. Je to moje práce. Ne že bych byla kdovíjak spokojená, existuje spousta layoutů, které jsou mnoohem lepší, každopádně.. jsem spokojená. Nikdy jsem ještě nenašla layout který by se mi hodil na blog. Ale myslím že tenhle se sem hodí. Vím že to není kdovíjak grafiky propracované.. ale uznávám že tak špatný není. Nevim proč bych se měla jsen kritizovat. Jsem se sebou vlastně spokojená protože tohle je poprvé co jsem udělala normální layout a zvládla jsem ho sama nastavit. Napadlo mě, že udělám grafiku na přání + free layouty. Layout si budete moct objednat, nebo vybrat z free layoutů.
Také jsem udělala nové popisky. A než se zeptáte na všechno jsem používala PhotoFiltre Studio X. Každopádně, menu jsem rozšířila a hned vám všechno vysvětlím. Zavedla jsem pár nových věcí.
• Nicki Minaj = Určitě jste si všimli, že tato skvělá zpěvačka je na layoutu. Popravdě.. zdá se mi to malinko nefér vůči ostatním (One direction, Zaynovi, Little mix, Perrie..), ale.. Nicki je ta nejlepší zpěvačka jaká může být a nikdo mi to prostě nerozmluví. Každopádně.. budu sem o ní mimo jiné přidávat prostě informace, její fotky atd.. Byla bych nerada, abyste kvůli ní, na můj blog přestali chodit. Ti co jí nenávidí, nebo jí prostě hodně nemají rádi samozřejmě články o ní komentovat nemusí.
• For girls - Dívčí téma týdne = Zavedla jsem DTT, čili dívčí téma týdne. Vlastně mi budete zádat různá témata která se týkají holek. Samozřejmě ne nějaké "úchylné" věci a podobně. Něco takového rychle smažu :D Prostě můžete psát cokoliv, a já na to potom napíšu svůj názor + kdyžtak o tom zkusím najít nějaké informace + vyfotím pár fotek na to téma. Bližší informace se dozvíte později (až přidám článek věnovaný přímo tomu).
• For girls - Fashion police = Myslím že to možná budete znát z některých blogů. Já to znám už snad rok, ale nikdy mě nenapadlo něco takového zavést na svůj blog. Teď se mi ale zdá že to používá čím dál míň blogerů a mě to připadá jako celkem vhodná chvíle, abych to zavedla. Myslím že mě to bude bavit. A pro ty co nevědí --► přidám fotku celebrity a ohodnotím její vzhled + popíšu co se mi na ní líbí a nelíbí.
• For girls - Fashion = Sem nebudu možná přidávat tak často, každopádně budu sem dávat fotky na kterých bude oblečení které se mi líbí.
• For girls - Photos = Do téhle rubriky budu přidávat všechny fotky které najdu na internetu co se týkají dívek. Teda jen ty hezké fotky :DD Ale nebude to nějak moc často ;)
• Other - Funny photos = Třídím si v počítači obrázky a mám tu spoustu vtipných fotek. Takže.. proč to sem nepřidat??
• POTM = Myslím že tohle všichni znáte. Je to jinak řečeno obrázek na určitý měsíc. Budete hlasovat a ta fotka, která bude mít nejvíc hlasů bude v menu vidět. Vždycky budete vybírat z pěti fotek.
Doufám že vám je vše jasné a omlouvám se za další dlouhý článek.. jen vám chci všechno ujasnit. Rekonstrukce blogu je tím pádem KONEČNĚ hotová a to znamená že nejspíš takovýhle článek tu nebude hodně dlouho :)
A teď ještě maličkost k tomu jak tu budu.. ti kteří si to přečtou tak to budou vědět.. ti kteří ne, tak hold.. mě to mrzí, ale není to moje chyba :)
Teď tu budu do soboty ráno. Potom (zhruba tak v 10-11h) odjíždím do Klatov. Jediné články které tu budou, budou diaries, které budeme s Kristý Kaderovou točit. Nevím ale jistě jestli vás budu stíhat obíhat. Přihlášení na blog a zveřejnění trvá max. 10 minut ale obíhání mi většinou zabere půl hodiny. Ale pokusím se vás obíhat :) Vy kdyžtak úplně normálně obíhejte a komentujte a já až budu moct, tak vám to všem vynahradím :) Jinak mě prosím všichni omluvte z kontrol SB. V Klatovech budu teda od 6.7. do 13.7.
A potom ještě přesné termíny nevím.. to vám kdyžtak napíšu :)
Takže.. mějte se všichni moc hezky, zítra očekávejte POTM (anketu) a na sobotu je přednastavený článek na objednávání grafiky. A potom od neděle do soboty tu budou každý den (snad) jen diaries. Až přijedu tak fotky a potom se to zase vrátí k normálu :) Takže ahoj všichni lidi, mějte se hezky a užijte si náádherné prázdniny :)