!! LAYOUT BY TANGLENDS.BLOG.CZ !!
---
DŮLEŽITÉ - KONTROLA SB!!

(Můj) nejoblíbenější song - Super Bass

CELKOVÁ NÁVŠTĚVNOST - 1809 LIDÍ

Červen 2013

Vyhodnocení kontroly

29. června 2013 v 19:02 | KateNecky |  Blog and me
Ahooj! No.. zase jsem vás asi tři dny neobíhala, ale to proto, že jsem v tom měla zmatek. Teď už nemám. Před minutkou jsem přidala seznam mých SBéček, což znamená že už v tom zmatek mít snad nikdy nebudu :) Takže.. přečtěte si jestli tu jste :) Jo a oddělovače jsou moje tvorba, takže bych byla moc ráda, kdybyste nekopírovali ;) A ještě maličkost.. v menu už brzy najdete mé oblíbené blogy na které budu chodit (možná tam budou i mí minulý SBéčka) a zajímavé články budu komentovat. Jinak, jak jste se mohli všimnout, mám novou ikonku ;). A ještě chci upozornit ty, kteří si mě nezměnili.. moje přezdívka není KateMalik ale KateNecky! :D Tak si to prosím přepište.
Zůstávají:
Lizouš :*
NaTyy
Renda♥
Terri**
Punťa
Kristýna Kaderová

Nová:
Natálie
Smile
Crazy :*
BlueStyle
Fakynn

Omlouvám:
SáraD.
Kristýnka

Čekám na zprávu:
answer, bubble, conversation, help, question, quiz, speech icon Verča

Ostatní bohužel mažu.. A teď vysvětlení:
= Top (5-7x týdně)
= Normal (3-5x týdně)
= Pozastaveno (1x týdně se mrknu)
To samé platí i v menu. Psala jsem to i do seznamu SBéček, takže dávám do menu odkaz, kdybyste to zapoměli nebo tak něco.. budu to postupem času možná měnit, uvidíme.
A ještě jedna věc.. kdyby náhodou někdo z nových SBéček se tam neviděl, tak mi prosím dejte vědět :) Jinak mé staré SBéčka se můžou zapsat klidně znovu v menu, ale už budu na nabírání "přísnější".


28.6.2013 - No school!

28. června 2013 v 15:06 | KateNecky |  Diary
Zdravím všechny lidi! Mám naprosto jedinečně neobvyklou náladu, protože dneska všem skončila škola a nástávají dva nádherné měsíce prázdnin. Myslím že moje prázdniny budou opravdu skvělé. Každopádně.. pokud si říkáte proč to sem píšu když už týden prázdniny mám.. nevím proč, ale až teď mi dochází že jsou prázdniny. Tamto ještě prázdniny prostě nebyly, byl to jenom takový.. bonus navíc pro ty kteří si to zaslouží :DD Ano, tím myslím mě.. a teď vy, kteří jste ten týden navíc neměli - zamyslete se nad sebou děcka, musíte se polepšit! :DD A nebo podpálit školu, vyberte si :DD
Každopádně.. dneska mám chuť sem napsat něco jako.. takový deníčkový zápisek. A + k tomu vlastně nenápadně zapletu nějaké informace k blogu.. chicht, já jsem nepoučitelná holčička :D

One Direction - 1D: This Is Us -- Movie Trailer

25. června 2013 v 19:45 | KateNecky |  One Direction - Videos
Viděli jste? Je to naprosto.. dokonalé!! Nemůžu se dočkat až se na ten film budu moct podívát.. Ááá!


Poslední info

23. června 2013 v 15:00 | KateNecky |  Blog and me
Juhůů!! Jsem naprosto šťastná protože mám od včerejška prázdniny. Ti kteří navštěvují blog Kristý Kaderový tak asi vědí o co jde, ale pro ty co ne: vyměňují se nám okna, maluje se na chodbách a zatepluje se škola. Takže nám skončila o týden dřív. Což je naprosto úžasné. Takže vás konečně začnu obíhat, vyřeším tu kontrolu SB, vyřídím resty a začnu pravidelně přidávat články. Tohle píšu z mobilu jsem na cestě do obchoďáku.. hehe. Jdu opět provětrat peněženku. Každopádně.. slibuju že tohle je poslední info článek. Od teď budu přidávat normální články.
Ahoj a mějte se hezky !

Zayn - Kresby #001

18. června 2013 v 17:35 | KateNecky |  Zayn - Photos and information
Zayn dal na twitter naprosto úžasné kresby, které samozřejmě kreslil on.. nakreslil Harryho a opičku :DD Moc se mu to povedlo.
Aczwdufw Abvpspk1
P.S.: Článek je velmi dlouhou dobu přednastavený, proto nejspíš informace nebudou nové

Will.i.am feat. Britney Spears - Scream & Shout

17. června 2013 v 19:05 | KateNecky |  Music
OMG! Jsem naprosto unešená.. nadšená.. strašně vám děkuju! (hlavně těm kteří se zapsali v minulém článku do kontroly)
Ani nevíte jak mě potěšily vaše komentáře a také to že během necelých dvou dnů se zapsalo devět lidí! A to dnešek ještě není zdaleka u konce.. no prostě.. strašně děkuju, za vaše názory, odpovědi.. atd.. :D Zvedli jste mi náladu, ještě jednou hrozně moc děkuju :) Jako oslavu přidávám tuhle mega-skvělou písničku :D Jo a mám takovou.. poznámku.. měním přezdívku :D Už nebudu KateMalik, ale KateNecky. Takže SBéčka si mě prosím přepište. Děkují :) :DD

2.kolo kontroly SB + Informace o blogu

15. června 2013 v 22:17 | KateMalik |  Blog and me
Ahooj! Tak vás po nějaké době zdravím! Všimla jsem si že tu je málo komentářů.. a samozřejmě jsem si uvědomila jsem hrozná, protože po vás chci hodně komentování a sama skoro vůbec neobíhám.. moc mě to mrzí.. polovinu SB jsem před chvilkou oběhla a až dopíšu článek tak jdu oběhnout tu druhou půlku. Jinak mám nové SBéčko, které si zapíšu až skončí kontrola. Ale obíhat budu.. (a samozřejmě to tak bude u všech nových Sbéček)
1) No, tákže.. nedávno jsem byla v jednom obchoďáku. A dneska jsem byla zase v jednom (jiným). Každopádně rozhodně nějaké přírůstky do šatníku mám, takže pokud by vás to zajímalo, tak přidám fotky na blog.
2) Mám novou rybičku.. měla jsem už předtím ale bohužel mi umřela :( Byl jí rok a pár dní. Každopádně.. teď mám novou a je strašně krásná :) Jmenuje se Nemo (je to samec, kdyby něco :D).. Takže určitě přidám fotku !
3) Stáhla jsem si PhotoFiltre Studio a zjistila jsem že to není to samé jako normální PhotoFiltre.. takže se s tím nějak naučím, už umím PNGéčka! :D No a pak začnu dělat grafiku v tomto prográmku a přidávat na blog.
4) Hodně jsem teďka fotila.. všechno možné, ale hlavně Lízu (což je moje kočka), takže.. rozhodně co se týká fotek mám to přidávat.
5) V rozepsaných mám přes patnáct písniček, takže.. rozhodně je budu zveřejňovat. Máte se na co těšit. A teď další věc - k tomu projektu o mě. Uskuteční se.. Teda snad. Zkusím zítra natočit video a uvidím jak budu znít. Pokud to nějak půjde a bude to normální tak na 80% ano. A potom ještě sepíšu témata a když mi to vyjde na víc ja 15 videí, tak na 90% ano. A když pak nějaké.. 4,5 natočím a nebude to tak hrozné tak na 100% to.. bude :D Ano, je to složité, vím, ale.. já jsem hold taková.. všechno je u mě naprosto vymakaně naplánované, nic nesmí mít mušky, všechno je hrozně složité.. já jsem strašný perfekcionista, fakt že jo :D
6) A teď poslední dvě věci.. no ta jedna je jen drobnost. Mám nový mobil, Samsung Galaxy SIII Mini. No a mám tam takový program na grafiku.. takže.. je to skvělé :D Není to tak vymakané jako PhotoFiltre ale dá se, takže možná to budu moct dávat na blog. No a ta druhá věc.. Mám tu jednu recenzi na knížku.. takže.. myslíte že mohu zveřejnit? :D A k povídkám - něco by tu bylo, ale ještě to není "ozkoušené" :D a zdokonalené, takže.. nevím, nevím..
A jen tak mimochodem, o prázdninách pojedu (asi na 95%) za svojí úžasnou kamarádkou Kristý Kaderovou do Klatov (myslím že asi polovina vás by jí mohla znát). Nemáte představu jak se těším.. no rozhodně budu fotit jako o život, rozfofruju všechny zásoby svých (a možná i máminých :D) financí a.. taky možná s Kristý natočíme video. A nebo nějaký video deníček? Jakože.. "diaries".. ? :D No uvidíme, každopádně.. nudit se s náma nebudete, to vážně ne :D
A teď s SB. Do té první kontroly se zapsali všichni o které rozhodně přijít nechci.. jsem moc ráda :) A proto jsem se rozhodla že nebudu dělat nějaké velké komplikace. Tohle je druhé kolo a potom to skončí. Tentokrát to je spíš dotazník, ale mě zajímá co máte rádi atd..
1) Přezdívka
2) Blog
3) Změnilo se něco na vašem blogu?
4) Co byste tady změnili?
5) Nevíte o někom kdo by mi udělal layout?
NEJ...
6) ...český zpěvák?
7) ...česká zpěvačka?
8 ...cizí zpěvák?
9) ...cizí zpěvačka?
10) ...český film?
11) ...český seriál?
12) ...cizí film?
13) ...cizí seriál?
14) ...český herec?
15) ...česká herečka?
16) ...cizí herec?
17) ...cizí herečka?
18) ...zvíře?
19) ...česká písnička?
20) ...cizí písnička?
Ok, to je vše.. omlouvám se že to je tak dlouhé.. :D A snad kvůli tomu nezapomenete okomentovat ty ostatní informace :D
Mějte se hezky, a dobrou noc :3 chat, emotion, face, hello, mouth, open, smile, smiles, smiley, speak, talk icon

Nová voňavka!!

12. června 2013 v 16:57 | KateNecky |  One Direction - News
Vím už dýl že mají 1D voňavku.. teda že jí prostě vymysleli :D Ale dostala jsem se k tomu to sem přidat až teď.. v českých obchodech by měla být v srpnu.. už se nemůžu dočkat, určitě bude vonět skvěle! Strašně se těším.. musím si jí koupit! Vypadá dokonale.


Bastille - Pompeii

11. června 2013 v 11:26 | KateNecky |  Music
No.. tentokrát nemám ani komentář :D Nechci se opakovat.. prostě skvělá písnička! :D Ale něco na srdci mám.. napadl mě takový.. projekt jen pro mě (ne, nejsem sobecká :D). Jmenovalo by se to asi "Vše možné o mě" a.. prostě bych točila videa která se týkají mně.. bylo by v tom určitě odpovídání na otázky, potom jelikož hraju na internetu hry, tak bych vám to mohla ukázat.. prostě všechno možné o mě.. chtěli byste?
P.S.: Jsem zase nemocná (nebo spíš ještě), takže kvůli tomu zveřejňuji tak brzy, abyste se nedivili :D
P.P.S.: Dejte mi prosím hlas (pro KateMalik) TADY, předem moooc děkuju a ráda oplatím :)

2. kontrola SB

8. června 2013 v 18:35 | KateMalik |  Blog and me
Ahooj! Poslední dobou vidím že moc neobíháte lidičky.. tak jsem se rozhodla pro kontrolu.. hoodně SB mi přibilo a teď jsem vážně zvědavá kdo se zapíše. A ty zelené puntíky u SB v menu neberte tak že s váma jsem spokojená. Hodně z vás moc neobíhá. Každopádně nikomu nebudu psát o téhle kontrole na blog (a vy také ne!). Uvidíme jak obíháte. A aby to nebylo tak lehké, ta zkouška, bude to mít.. více kol! Muhehe :D Ovšem termín neřeknu.. zkrátka si to tu musíte studovat, pokud SB chcete zůstat. Některé zároveň budou obsahovat dotazníky, které mi mohou být užitečné.. snad se nezlobíte ale já vážně nepotřebuju SB kteří obíhají jednou za měsíc nebo vůbec a já je jak blbec každý den obíhám.
Takže, zapisovat se můžete v menu (najdete tam odkaz). Pokud by někdo chtěl. A teď vy, co chcete zůstat.. toto napište do komentářů:
1. Přezdívka nebo jméno
2. Blog
3. Věk
4. O čem máš blog?
5. Nějaká otázka, připomínka, nápad..?
Omlouvám jen málokoho. Toto je seznam těch které omlouvám:
Mooc se všem omlouvám že jsem tak přísná.. já vím, ale prostě nedá se nic dělat, já chci mít prostě aktivní SB.